صفحه خانگی arrow سلامت arrow مقالات مخصوص چاق ها arrow هر روز نیم کیلو لاغر شوید! آکا

هر روز نیم کیلو لاغر شوید! آکا

پرتال عارف کار بخش مقالات سلامت قسمت مقالات مخصوص چاق ها- هر روز نیم کیلو لاغر شوید! آکا

مقالات مخصوص چاق ها-هر روز نیم کیلو لاغر شوید! آکا

مقالات مخصوص چاق ها,روز,نیم,کیلو

هر روز نیم کیلو لاغر شوید آکا

 
هر روز نیم کیلو لاغر شوید! با کمی جدیت و استفاده از یک تکنیک درست می توانید به مدت یکماه هر روز ۴۵۰ گرم از وزن خود را کاهش دهید. دستورالعمل :۱- برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو وزن کم کنید باید آگاهی و دانش خوبی نسبت...

مقالات مخصوص چاق ها,روز,نیم,کیلو


هر روز نیم کیلو لاغر شوید!

با کمی جدیت و استفاده از یک تکنیک درست می توانید به مدت یکماه هر روز ۴۵۰ گرم از وزن خود را کاهش دهید.

دستورالعمل :
۱- برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو وزن کم کنید باید آگاهی و دانش خوبی نسبت به کالری هایی که مصرف می کنید و کالری های می سوزانید داشته باشید و آنها را به دقت ثبت کنید.

شما باید روزانه بین ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری مصرف کنید و بوسیله ورزش و یا هر فعالیت دیگری هر روز بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کالری بسوزانید.

۲- شما باید وعده های غذایی خود را افزایش دهید اما در هر وعده یک غذای سبک و بسیار کم کالری مصرف کنید ، به این ترتیب میزان سوخت و ساز بدن شما بیشتر می شود و بدنتان دچار کم آبی نمی شود. برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو لاغر شوید باید بسیار دقیق و با دقت عمل کنید.

شما روزانه باید ۶ وعده غذایی کوچک داشته باشید و در هر وعده ، مواد غذایی سبک و مفید مثل ، میوه ، ماهی ، مرغ ، تخم مرغ و سبزیجات خام مصرف کنید و از خوردن نوشابه و چربیهای اضافه و چربیهای اشباع شده جدا" خودداری کنید . علاوه براین ، در مصرف کربو هیدرات نیز اصلا" نباید زیاده روی کنید. از خوردن سس مایونز ، نمک اضافی و یا شکر نیز پرهیز کنید.قهوه سیاه مصرف کنید و خوردن صبحانه را فراموش نکنید.

۳- برای اینکه بتوانید هر روز نیم کیلو لاغر شوید ، هر روز باید بین یک تا دوساعت ورشهای ایزومتریک و یا عضلانی انجام دهید و بعد از آن حداقل دو ساعت فعالیتهایی انجام دهید که تپش قلب را بالا می برند مثل استفاده از تردمیل ، طناب زدن و یا دوچرخه. برنامه ورزشی خود را باید با تمرینات خیلی سبک آغاز کنید و کم کم تمرینات خود را سنگین تر کنید . اگر تا بحال این کار را انجام نداده اید اینکار برای شما اصلا" راحت نخواهد بود.

۴- اگر تصمیم گرفته اید که هر روز نیم کیلو وزن کم کنید ،باید بدانید که در روزهای اول بیشترین چیزی که از دست می دهید آب بدنتان است بنابراین هر روز حتما" بین ۱۲تا ۱۶ لیوان آب مصرف کنید تا بدنتان دچار کم آبی نشود.
مقالات مخصوص چاق ها - aftabir.com  

جدول میزان کالری مصرفی بدن و کاهش وزن با کنترل کالری قسمت دوم -آکاایران
مقالات مخصوص چاق ها,روز,نیم,کیلو

هر روز نیم کیلو لاغر شوید آکا

جدول میزان کالری مصرفی بدن و کاهش وزن با کنترل کالری قسمت دوم در جدول زیر میزان کالری مصرفی هر یک از فعالیتهای شما درج گردیده است شما در این قسمت جدول شماره 2 مصرف کالری را مشاهده می نمایید برای مشاهده سایر جدولها در ذیل...
برنامه غذایی برای کاهش وزن - آکاایران
مقالات مخصوص چاق ها,روز,نیم,کیلو

هر روز نیم کیلو لاغر شوید آکا

در یک رژیم مناسب، هیچ چیز کاملاً ممنوع نمی شود. طبیعت ممکن است شما را به سوی چاق شدن هدایت کند. اما شما می توانید آن را تحت کنترل درآورید. تحقیقات جدید نشان می دهد که شما چگونه با اعتدال غذا بخورید. ● مواد خوارکی فیبر...
رژیم غذایی گیاهی - سلامت آکا
مقالات مخصوص چاق ها,روز,نیم,کیلو

هر روز نیم کیلو لاغر شوید آکا

سلامت - تغذیه سالم - رژیم غذایی گیاهیـ غذا در فواصل منظم و در ساعات معین و مشخص میل شود .ـ از حذف وعده های غذایی خودداری کنید.ـ روزانه نیم ساعت ورزش سبک و پیاده روی داشته باشید .ـ از مصرف تنقلات و غذا در هنگام تماشای تلوزیون...

گردآوری سلامت آکا


برچسب ها:
روز
.
نیم
.
کیلو
.
لاغر
.
منبع
.مروری برگذشته